ART / Lithographs / Litograph 17412085
nr 1741 2085
LITOGRAPH
Leif Ericsson. Signed, numbered 16/20, dated -79, unframed, sheet: 57x76,
Leif Ericsson. Signerad, numrerad 16/20, daterad -79, oramat löst blad, bladets mått: 57x76 cm
Withdrawn
Monday November 17 2025
at 20:51:58
- Thema-auction
Nov 17
Read more about Grafik